Friday, July 21, 2006

Man nozaga vērtīgu ģitāru

Redz kā notiek, kamēr Šrilankā strādāju, ļaundari ielauzušies mana tēva un manā dzīvokli un nozaguši pilnīgi visu, tostarp manas vērtīgākās lietas – divas elektriskās ģitāras!

Vērtīgākā ir Fender Duo Sonic, kas manā īpašumā ir jau kopš 1994.gada. Tas ir īpašs Meksikā ražots modelis, kura ražošana jau ir pārtraukta. Nezinātājiem jāpaskaidro, ka Fender ģitāru pasaulē ir tas pats, kas Ferrari auto pasaulē – leģenda, vēsture un kvalitāte. Nosaukt visus pasaules pazīstamos ģitāristus, kas spēlē Fender, laikam nav iespējams. Savulaik karjeras pirmsākumos Džimijs Hendrikss spēlēja tieši Duo Sonic modeli.

Fender Duo Sonic raksturīgi īss grifs – tikai 20 ladas, kā arī 2 slīpi novietoti skaņu noņēmēji. Uz manas ģitāras biju uzlicis „Fender Gold Lace Sensor” noņēmējus, kādus īpašas skaņas iegūšanai izmanto, piemēram, Ēriks Kleptons. Ģitāras korpuss sarkanā krāsā, sērijas nr. MN304739.

Es nezinu ko laupītāji ar to grasās darīt – mēģināt pārdot, liekot sludinājumu internetā, vai pārdot to kādā lombardā. Tiešām nezinu. Tomēr ar šīs ziņas palīdzību gribu lūgt, ja kāds to pamana kaut kur, lūdzu, ziņojiet man. Patiesi gribu to atgūt savā īpašumā!

Par mani - neesmu plaši pazīstams mūziķis. Deviņdesmitajos gados spēlēju pagrīdes grupā „Deskociņš” kopā ar Artūru Medni (Jaffa), kurš toreiz spēlēja bungas. Pēcāk kopā ar skolas biedru Edgaru Koškinu spēlējām klasiskās mūzikas repertuāru nelielos sarīkojumos. Savu aktīvo karjeru pārtraucu dažus gadus atpakaļ, kad pievērsos naudas pelnīšanai citās jomās.

8 comments:

Anonymous said...

Nu skarbi Tev iet. Kad atpakaļ brauksi?

Janis said...

Čau Kristap! Nemaz tik skarbi te nav... laupa jau Latvijā. Būšu atpakaļ septembra vidū.

Anonymous said...

Es jau nesaku, ka tur ir skarbi :) doma bija ka Tev skarbi iet globāli :))

Bet svarīgākais jau ir tas kāpēc es šeit ienācu šodien un ko rakstīju - man viens paziņa zvana un saka (bija iepriekš Tevi dzirdējis un zināja, ka esam pazīstami) .. baigi slikti dzirdams, nezinu sakari gļukoja vai liftā brauca. Nu viņš saka: lasīji, Ķirpīti ap..ka, es saku: nesaprotu, slikti dzirdu ko izdarīja? apraka? šis: nu ja! un saruna pārtrūka :)
Nācu žurp lasīt par to kā Tevi apraka :))

Janis said...

Skaidrs! Bet ir OK, vismaz nav garlaicīgi. Katru dienu kas jauns! Drīz salikšu te jaunus foto.

hellijs said...

Klau, kaads vinjiem tur ir vieeejais muuzikas nstruments? Nu, ar stiigaam es domaaju.... Moska saac maaciities to?

Janis said...

Šrilankā jau tā pati ģitāra diezgan populāra. Viņi ir traki uz estrādes mūziku, bet protams ar vietējiem akcentiem. Šad tad man ir doma par sitāru, kas raksturīga Indijas mūzikā.

Anonymous said...

Es ceru Tu tur iegādāsi labu skaitu vietējo ierakstu, lai var pēc atgriešanās uzrīkot jautru baļļuku!

Janis said...

Mūzikas ir pietiekoši!