Thursday, April 20, 2006

Par Latvijā saziedotajiem līdzekļiem Šrilankā tiks celti 2 bērnudārzi

Šonedēļ pieņēmu lēmumu par Latvijas saziedoto līdzekļu ieguldīšanu 2 bērnudārzu celtniecībā Tangalles rajonā Šrilankas dienvidu piekrastē.

Plānots, ka katru bērnudārzu (attēlā), jeb kā to Šrilankā dēvē - sākumskolu (pre-school), jau šī gada rudenī apmeklēs aptuveni 40 bērni no ciemata, kuru ģimenes cietušas cunami rezultātā.

Vienošanās par bērnudārzu un to spēļu laukumu celtniecību tika noslēgta ar „’Janasuwaya’ Pre School Development Society”. Vienošanās paredz, ka 1. bērnudārza ēkas pamati tiks ielikti jau šī gada 3. maijā.

Pēc 2004. gada 26. decembrī Indijas okeānā notikušā cunami, Latvijas iedzīvotāji palīdzībai Šrilankai saziedoja aptuveni 18 tūkstošus ASV dolāru.

Līdzās Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, projektu atbalsta arī „SONY Baltic”, kas piešķīra videokameru projekta gaitas dokumentēšanai un videomateriālu sagatavošanai TV sižetiem Latvijā. Video materiālu sūtīšanu no Latvijas uz Šrilanku nodrošinās „DHL Latvija”.

Projekta realizēšanu atbalsta arī Šrilankas Goda Konsulāts Latvijā, Latvijas Goda Konsulāts Šrilankā, un Šveices kompānija „A Baur & Co.Ltd”.
Posted by Picasa

No comments: